Logo velké

poradenstvi

Poradenství a řešení na míru


Nechce se Vám investovat do komplexního školení, ale potřebujete vytvořit firemní databázi, prezentaci pro obchodníky, formulář ve Wordu nebo v Excelu? Nechte toto trápení na nás! Stačí, když nám sdělíte, co byste si přáli – my pro vás najdeme nejvhodnější řešení. Vytvoříme systém na míru a s výsledným produktem Vás naučíme pracovat. Vaši zaměstnanci se nebudou muset vstřebávat informace, které by možná využili jen pro daný projekt a budou se moci plně soustředit na svou práci.

Kdy využít možnosti externího zadání
pro zpracování Vašich souborů?

Takových situací může být velmi mnoho. Jedná se především o situace, kdy potřebujete opravdu kvalitní výsledek v co nejkratší době a proškolování zaměstnanců, tak aby pojali velmi pokročilé dovednosti v programech MS Office, by bylo velmi nákladné.

Můžeme Vám pomoci například v níže uvedených situacích, ale také ve spoustě dalších.

Excel:
Máte ošklivá data v textové či tabulkové podobě? Víte, že se v nich skrývají velmi cenné statistky a jiné údaje. Nechte nás je vytěsnit a zachránit.
(exporty z různých databázových systémů, nekorigovaný sběr dat)

Potřebujete interaktivní formulář, který bude uživatelsky přívětivý. Vytvoříme Vám dynamické tabulky, které budou vaši zaměstnanci obsluhovat pouhým klikáním.
(faktury, nabídkové formuláře, hodnocení, harmonogramy, rozpisy a další)

Word:
Potřebujete úhledný formulář, kam pomocí jednoduchého vpisování vaši zaměstnanci zadají údaje a výsledek bude vždy vypadat profesionálně? Vytvoříme Vám ho.
(Pozvánky, protokoly, smlouvy, zakázkové listy a další)

Access:
Potřebujete vytvořit firemní aplikaci, kde budou všechny důležité informace pohromadě, ze které se budou snadno generovat různé reporty a kde bude ovládání uživatelsky velmi snadné, že to zvládne každý?
Vytvoříme vám takovou aplikaci!
(Široké spektrum využití – evidence prodeje, skladu, účetnictví, kontaktů, CRM)

PowerPoint:
Chcete skutečně efektivně prodávat své produkty, myšlenky, návrhy? Obrovský potenciál tkví v prezentaci, která opravdu zaujme a osloví! Nechte nás, ať Vám zpracujeme skutečně profesionální šablony, jež budou hovořit vaším logem, vaším jménem, vaší značkou…

Bojujete s jinou situací? Kontaktujte nás! Pravděpodobně existuje řešení…

Jak probíhá řešení zakázky?

Základem je úvodní rozbor potřeb zákazníka. Většinou se tak stane na první schůzce, která je zdarma a kde s naším odborníkem proberete Vaše požadavky. Ten nejpozději do druhého dne (ale většinou na místě) určí řešení a odhadne náklady.

Dále pak probíhá řešení zakázky, kde jsme s Vámi v průběžném kontaktu a dáváme vám prostor upřesňovat požadavky.

Závěrem je předání výsledného produktu. Tím naše spolupráce však nekončí. Budeme Vám dále k dispozici – můžeme zorganizovat zaškolení Vašich zaměstnanců s výsledným produktem, budeme připraveni zareagovat na jakékoliv požadavky týkající se úprav, čí změn.

Svých zákazníků si vážíme a jsme tu pro ně stále!

Ceny

Cena zakázky vychází z jednotné sazby 500 Kč / hod práce.

Dojezd k zákazníkovi po Praze a Liberci zdarma.
Úvodní konzultace také zdarma


ChipTuning | SEO Rozcestník Copyright © 2009 Elaaos | www.officehelp.cz | +420 720 140 139   Logo malé